Pisanie pracy inżynierskiej

Pisanie pracy inżynierskiej
1 vote, 5.00 avg. rating (86% score)

Pisanie pracy inżynierskiej (2)Pisanie pracy inżynierskiej nie należy do rzeczy łatwych. Napisanie takiej pracy wiąże się z szeregiem wymogów, jakie w trakcie pisania należy spełnić.

Wymogi te to na przykład wymagania opiekuna naszej pracy, dotyczące zawartości merytorycznej naszego tekstu. Mogą również dotyczyć szaty graficznej, na przykład wyglądu i kolorystyki wykresów, wielkości zdjęć oraz rysunków i tym podobne. Każdy opiekun ma swoje specyficzne wymagania, które musimy spełnić aby dobrze ocenił i dopuścił naszą pracę.

Kolejne wymogi to formalne wymogi uczelni. Dotyczą one najczęściej wielkości czcionki, wielkości marginesów prawego i lewego, strony tytułowej, sposobu sporządzania przypisów oraz ilości stron (przy czym nie chodzi o ilość znaków).

Pisanie pracy inżynierskiej wiąże się również z przeprowadzeniem badań, przeczytaniem wielu źródeł oraz dogłębnym zbadaniem tematu naszej pracy. To wszystko powoduje, że pisanie pracy inżynierskiej, która ma zaledwie kilkadziesiąt stron jest zadaniem, które może pochłonąć mnóstwo czasu.

Inne artykuły o nauce i szkole:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top